Mefo mousse 90/90-21 (80/100-21) OVÁL

 
 
Dostupnost 2 týdny
2 650 Kč    
Kód produktu MOM 21-0 OVAL
Značka MEFO
Kategorie 21"
 
Mousse se používají namísto duší, mají značně větší životnost, nelze je zničit proražením jako duši.
- vyrobené kompletně v Německu
- výrobní hmota je vždy čerstvá
- vysoká životnost a trvanlivost, která je podmíněna řádným mazáním speciálním gelem. Mousse nesmí být suchý, pak se drolí.
- vhodné pro motokros včetně juniorského, side i enduro - vyvarujte se velkým teplotním změnám při skladování, skladujte při 25°C Materiál: kaučukPoužití gelu:Součástí balení je malý mousse gel, který slouží na první namazání (gel nutno vypotřebovat celý na 1 mousse), poté je nutno stále mousse udržovat stejně namazaný!
Mousse musí být kluzký, namazaný, jinak se drolí a snižuje se jeho životnost i funkčnost.
Popis: GROOVE - drážka EX - extrém enduro - měkčí OVAL - oválný profil pro nízkoprofilové pneu DESERT - výstupky pro lepší přilnavost HARD - tvrdý MEDIUM - měkký TUBE - s duší Proč Mousse: Během vývojové fáze MMA Mefo Off Road Mousse MOM se Daniel Willemsen stal čtyřikrát mistrem světa v motokrosu. Také na Rally Dakar 2009 byl MEFO MOUSSE velmi úspěšný. Od té doby se MEFO MOUSSE osvědčil v mnoha cross-a enduro soutěžích.Od oficiálního uvedení na trh v roce 2010 vyhráli na MEFO MOUSSE mistrovství světa juniorů 85cc Henry Jakobi (DE), Pauls Jonass (LV), Raivo Dankers (NL) a René Hofer (AT) (2016).
Naše kaučuková pěna je vyráběna výhradně v Německu, takže můžeme zaručit vysoce kvalitní produkt, který je kompatibilní s téměř každou pneumatikou a velikostí pneumatiky.
Nabízíme také největší výběr velikostí pěn na světě od 12 do 21 palců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.